0 0
Drink z puree z mango (Mango Collins)

Udostępnij przepis:

Albo po prostu skopiuj i udostępnij ten link:

Składniki

Dobierz porcje:
40 ml Gin
40 ml Puree z Mango
20 ml Limonka
80 ml Woda gazowana

Drink z puree z mango (Mango Collins)

  • Porcje: 1
  • Prosty

Składniki

Czym jest drink Drink z puree z mango (Mango Collins)?

Udostępnij

Drink z puree z mango (Mango Collins) ma fantastyczny smak i jest to świetne połączenie rześkości oraz kwasowości limonki ze słodyczą owocu mango. Dzięki tym dwóm składnikom drink z puree mango charakteryzuje się wakacyjną nutą i kontrastem świetnie dobranych owoców.

Podstawowym składnikiem Mango Collins jest oczywiście puree z mango. Puree przygotować jest bardzo łatwo, wystarczy kupić dojrzałe mango, obrać ze skórki a miąższ pokroić w kostkę i zblendować.

Jeśli nie boisz się eksperymentowania z drinkami, do puree z mango warto dodać truskawkę, malinę oraz liść świeżej mięty, zapewniam Cię, że warto jednak trochę poeksperymentować…

A może zainteresuje Cię:

Zobacz jak przygotować drink z puree mango:

Przygotowanie drinka

1
Zrobione

Drink Mango Collins jest bardzo prostym drinkiem i ogranicza się jedynie do wymieszania wszystkich składników w następującej kolejności:

2
Zrobione

Będziesz potrzebować szejker (lub duży słoik), do którego wlejesz Gin, sok z limonki oraz puree z mango. Jeśli masz problem z odmierzeniem właściwych ilości, zainwestuj w tzw. jigger, znacznie ułatwi Ci on przygotowanie drinka.

3
Zrobione

Wszystkie 3 składniki mocno wstrząśnij w szejkerze (15 sekund potrząsania). Następnie przygotuj wysokie szkło, wrzuć 2-3 kostki lodu i przelej przygotowany koktajl. Resztę szklanki uzupełnij wodą gazowaną. Drink z puree z mango (Mango Collins) gotowy! samcznego!

Wojciech Cyklop

Wojciech Cyklop

Urodziłem się 23 listopada 1990 roku w Rzeszowie, z którym to związałem swoją przyszłość. Beztroskie dzieciństwo spędziłem w czasach, kiedy priorytetem była świetna zabawa na podwórku, a nie przed komputerem. Wspólnie z moimi braćmi Wojtkiem i Piotrkiem, realizowaliśmy nasze dziecięce marzenia. Byliśmy zawodowymi piłkarzami, wędkarzami czy kolarzami. Dodajmy – nuda nigdy nie przekraczała progu naszego domu.

margarita-cytrynowa-przepis-na-drink
Poprzedni
Margarita cytrynowa
przepis-na-whisky-sour
Następny
Whisky Sour
margarita-cytrynowa-przepis-na-drink
Poprzedni
Margarita cytrynowa
przepis-na-whisky-sour
Następny
Whisky Sour

Napisz komentarz