0 0
Margarita Mango

Udostępnij przepis:

Albo po prostu skopiuj i udostępnij ten link:

Składniki

Dobierz porcje:
40 ml Tequila
20 ml Likier Cointreau
20 ml Sok z cytryny
30 ml Puree z Mango
10 ml Syrop cukrowy
Kostki lodu

Margarita Mango

  • Porcje: 1
  • Średni

Składniki

Czym jest drink Margarita Mango?

Udostępnij

Drink a może bardziej koktajl Mango Margarita przez swoją słodycz i tropikalny posmak coraz częściej można spotkać na różnych dobrze przygotowanych imprezach i przyjęciach. Wcale się temu nie dziwię, bo kompozycja aromatów jest naprawdę niepowtarzalna i budzi wiele zmysłowych wrażeń.

Mango oprócz tego, że powala smakiem, to jeszcze świetnie komponuje się z tequilą i likierem triple sec i wygląda naprawdę apetycznie. Drink Mango Margarita będzie pasował na różne okazje, od Sylwestra i Andrzejek po wesela i uroczyste przyjęcia.

A może zainteresuje Cię:

Przygotowanie drinka

1
Zrobione

Przygotowanie koktajlu Mango Margarita zacznij od schłodzenia kieliszka koktajlowego (wypełnij go kostkami lodu lub umieść w zamrażarce).

2
Zrobione

Teraz weź w rękę shaker i wlej do niego tequilę, likier cointreau i sok z cytryny lub limonki, syrop cukrowy i puree z mango. Aby zrobić puree z mango, należy przygotować dojrzały owoc mango, pokroić w kostkę i zblendować.

3
Zrobione

Aby dokładnie odmierzyć składniki koktajlu, należy użyć jigger. Po przelaniu do shakera wszystkich składników, dokładnie wstrząsaj nim przez 5-10 sekund.

4
Zrobione

Schłodzony kieliszek udekoruj, mocząc jego brzeg w soku z cytryny, a następnie w cukrze, jest to tzw. crusta (krusta). Przelej teraz do kieliszka zawartość shakera. Jako ostatni element dekoracji koktajlu użyj plasterka cytryny lub limonki. Smacznego!

Wojciech Cyklop

Wojciech Cyklop

Urodziłem się 23 listopada 1990 roku w Rzeszowie, z którym to związałem swoją przyszłość. Beztroskie dzieciństwo spędziłem w czasach, kiedy priorytetem była świetna zabawa na podwórku, a nie przed komputerem. Wspólnie z moimi braćmi Wojtkiem i Piotrkiem, realizowaliśmy nasze dziecięce marzenia. Byliśmy zawodowymi piłkarzami, wędkarzami czy kolarzami. Dodajmy – nuda nigdy nie przekraczała progu naszego domu.

margarita-drink-przepis
Poprzedni
Klasyczna Margarita
margarita-arbuzowa
Następny
Margarita Arbuzowa
margarita-drink-przepis
Poprzedni
Klasyczna Margarita
margarita-arbuzowa
Następny
Margarita Arbuzowa

Napisz komentarz