0 0
Margarita Arbuzowa

Udostępnij przepis:

Albo po prostu skopiuj i udostępnij ten link:

Składniki

Dobierz porcje:
50 ml Tequila
30 ml Likier Triple sec
30 ml Sok z cytryny
200 ml Arbuz
Kostki lodu

Margarita Arbuzowa

  • Porcje: 1
  • Prosty

Składniki

Czym jest drink Margarita Arbuzowa?

Udostępnij

Margarita arbuzowa to drink dość słodki i nie ma potrzeby dodatkowo go dosładzać. Oprócz jego słodkości stanowi świetne orzeźwienie na imprezy i przyjęcia w upalne dni. Składniki do Margarity arbuzowej dostaniesz z łatwością w dowolnym markecie, a sam przepis na Margaritę jest bardzo łatwy.

Przygotowując arbuzową Margaritę, najwięcej czasu włożysz w wyjęcie wszystkich pestek z arbuza. Jeśli natomiast arbuz wcale nie okaże się słodki, to nic nie stoi na przeszkodzie, by podczas blendowania wsypać łyżeczkę czy dwie cukru.

Koktajl najlepiej będzie prezentował się w kieliszku do Margarity, czyli kieliszku koktajlowym. Dodatkowo kieliszek warto ozdobić krustą, czyli zwilżyć jego brzegi sokiem z cytryny lub limonką i zanurzyć w cukrze. Wtedy Margarita arbuzowa będzie prezentować się spektakularnie…

A może zainteresuje Cię:

Przygotowanie drinka

1
Zrobione

Do przyrządzenia arbuzowej Margarity będziesz potrzebować mikser, aby dokładnie połączyć ze sobą wszystkie składniki drinka.

2
Zrobione

Wrzucamy do miksera: kilka kostek lodu, arbuz w kawałkach, tequilę, likier triple sec oraz sok z cytryny lub limonki.

3
Zrobione

Wszystkie składniki dokładnie miksujemy, aby kostki lodu rozdrobniły się porządnie, musi powstać coś na wzór lodowego musu. Po dokładnym zmiksowaniu przelewamy koktajl do kieliszka koktajlowego, bo wtedy arbuzowa Margarita będzie prezentować się najapetyczniej!

Kieliszek możesz ozdobić krustą i plasterkiem arbuza lub limonki, a krusta to cukier znajdujący się na brzegach kieliszka, świetny estetyczny walor...

Wojciech Cyklop

Wojciech Cyklop

Urodziłem się 23 listopada 1990 roku w Rzeszowie, z którym to związałem swoją przyszłość. Beztroskie dzieciństwo spędziłem w czasach, kiedy priorytetem była świetna zabawa na podwórku, a nie przed komputerem. Wspólnie z moimi braćmi Wojtkiem i Piotrkiem, realizowaliśmy nasze dziecięce marzenia. Byliśmy zawodowymi piłkarzami, wędkarzami czy kolarzami. Dodajmy – nuda nigdy nie przekraczała progu naszego domu.

Poprzedni
Margarita Mango
margarita-malinowa-przepis
Następny
Margarita Malinowa
Poprzedni
Margarita Mango
margarita-malinowa-przepis
Następny
Margarita Malinowa

Napisz komentarz