0 0
Margarita Malinowa

Udostępnij przepis:

Albo po prostu skopiuj i udostępnij ten link:

Składniki

Dobierz porcje:
80 ml Tequila
40 ml Likier Cointreau
20 ml Sok z cytryny
150 g. Maliny

Margarita Malinowa

  • Porcje: 1
  • Prosty

Składniki

Czym jest drink Margarita Malinowa?

Udostępnij

Margarita malinowa to świetna okazja, by skosztować świeżych malin, które do zaoferowania ma matka natura. Margaritę malinową możesz zaserwować na każdego rodzaju imprezie, jest to świetny, orzeźwiający i przepyszny drink, który skradnie serce nie jednemu podniebieniu.

Ten znany wszystkim meksykański malinowy drink bardzo łatwo jest przygotować, jedyne co potrzebujesz to świeże maliny, ewentualnie jeśli Margarita robiona jest zimą, to potrzebujesz maliny mrożone, jednak świeże i dopiero co dojrzałe maliny mają mocniejszy aromat i drink po prostu smakuje lepiej.

Oto przepis na malinową Margaritę:

A może zainteresuje Cię:

Przygotowanie drinka

1
Zrobione

Pierwszym krokiem będzie udekorowanie kieliszka koktajlowego, w którym podasz malinową Margaritę. Dekoracja kieliszka to tzw. krusta, czyli cukrowa obwódka wokół kieliszka. Namocz rant kieliszka sokiem z cytryny lub limonki, po czym brzeg kieliszka zanurz w cukrze. Następnie kieliszek włóż do zamrażarki lub wypełnij kostkami lodu, by go odpowiednio schłodzić.

2
Zrobione

Do blendera przesyp maliny, wlej tequilę, likier cointreau, sok z cytryny lub limonki oraz kostki lodu. Wszystko dokładnie zblenduj, aby powstał drink o gęstej równomiernej konsystencji.

3
Zrobione

Malinową Margaritę przelej teraz do schłodzonego kieliszka koktajlowego i udekoruj jego brzeg naciętą w połowie piękną dorodną maliną. Efekt wizualny, jak i doznania smakowe gwarantowane! Poniżej znajdziesz kilka innych ciekawych przepisów na smakowe Margarity. Smacznego!

Wojciech Cyklop

Wojciech Cyklop

Urodziłem się 23 listopada 1990 roku w Rzeszowie, z którym to związałem swoją przyszłość. Beztroskie dzieciństwo spędziłem w czasach, kiedy priorytetem była świetna zabawa na podwórku, a nie przed komputerem. Wspólnie z moimi braćmi Wojtkiem i Piotrkiem, realizowaliśmy nasze dziecięce marzenia. Byliśmy zawodowymi piłkarzami, wędkarzami czy kolarzami. Dodajmy – nuda nigdy nie przekraczała progu naszego domu.

margarita-arbuzowa
Poprzedni
Margarita Arbuzowa
margarita-truskawkowa
Następny
Margarita Truskawkowa
margarita-arbuzowa
Poprzedni
Margarita Arbuzowa
margarita-truskawkowa
Następny
Margarita Truskawkowa

Napisz komentarz