0 0
Margarita Pomarańczowa

Udostępnij przepis:

Albo po prostu skopiuj i udostępnij ten link:

Składniki

Dobierz porcje:
30 ml Tequila
20 ml Likier Triple sec
40 ml Sok z pomarańczy
20 ml Sok z cytryny
Kostki lodu

Margarita Pomarańczowa

  • Porcje: 1
  • Prosty

Składniki

Czym jest drink Margarita Pomarańczowa?

Udostępnij

Margarita Pomarańczowa to znakomity sposób na łyk orzeźwienia w upalne dni, a wszystko przez sok pomarańczowy i sok z cytryny, których kombinacja zawojuje Twoje podniebienie, eliminując przy tym nudę i zmęczenie. Drink jest bardzo prosty w przygotowaniu, bo składa się zaledwie z kilku łatwo dostępnych składników.

Pomarańczową Margaritę możesz podać na dosłownie każdej imprezie, bez względu na to, czy będzie to rodzina, czy przyjaciele – bo z pewnością smak Margarity z pomarańczy przypadnie do gustu każdemu

A może zainteresuje Cię:

Poniżej znajduje się instrukcja krok po kroku, jak taką Margaritę przygotować:

Przygotowanie drinka

1
Zrobione

Przygotowanie pomarańczowej Margarity zacznij od udekorowania koktajlowego kieliszka. Pierwszym krokiem będzie więc przygotowanie krusty, czyli umocz brzegi kieliszka w soku z cytryny, a następnie w cukrze. Kieliszek koktajlowy włóż do lodówki, aby się schłodził lub wypełnij go kostkami lodu, które przed nalaniem drinka z kieliszka usuniesz.

2
Zrobione

Czas wymieszać teraz wszystkie składniki. Przelej więc do shakera tequilę, likier Triple sec, sok pomarańczowy oraz sok z cytryny i wrzuć kilka kostek lodu. Energicznie potrząsaj shakerem, aby wszystkie składniki Margarity należycie się połączyły.

3
Zrobione

Zawartość shakera przelej do kieliszka, na koniec przepołów plasterek cytryny, limonki lub świeżej pomarańczy i osadź go na rancie kieliszka jako ozdobę. Smacznego!

Wojciech Cyklop

Wojciech Cyklop

Urodziłem się 23 listopada 1990 roku w Rzeszowie, z którym to związałem swoją przyszłość. Beztroskie dzieciństwo spędziłem w czasach, kiedy priorytetem była świetna zabawa na podwórku, a nie przed komputerem. Wspólnie z moimi braćmi Wojtkiem i Piotrkiem, realizowaliśmy nasze dziecięce marzenia. Byliśmy zawodowymi piłkarzami, wędkarzami czy kolarzami. Dodajmy – nuda nigdy nie przekraczała progu naszego domu.

margarita-truskawkowa
Poprzedni
Margarita Truskawkowa
margarita-bazylia-kiwi
Następny
Margarita bazyliowa + kiwi
margarita-truskawkowa
Poprzedni
Margarita Truskawkowa
margarita-bazylia-kiwi
Następny
Margarita bazyliowa + kiwi

Napisz komentarz